Wyniki 2017

Poza limitem dzielnie walczył i dotarł na mete zawodnik z numerem 29 Witold Kozłowski !

Wyniki 2016

poza limitem ukończyli:

Janusz Rama (100mil)

Joanna Malak (100mil)

Jacek Zieliński (100mil)

Edward Bochenko (100mil)

Milena Witecka (65km)

Wyniki 2015

Miejsce / Kat Numer Imię Nazwisko 50km 73km 95km Meta Czas Uwagi
1 103 Dawid Pigłowski 22:09 00:17 02:29 08:16:26 14:16:26  
2 34 Andrzej Dolewski 22:01 23:59 02:18 08:26:41 14:26:41  
3 83 Tomasz Łużyński 22:17 00:32 02:49 08:48:20 14:48:20  
4 / K1 2 Monika Biegasiewicz 22:45 01:03 03:17 09:09:59 15:09:59  
5 / 30 116 Mirosław Sprenger 22:54 01:24 03:38 09:34:02 15:34:02  
6 126 Grzegorz Włodarczyk 22:40 01:00 03:18 09:35:51 15:35:51  
7 48 Robert Grabsztunowicz 22:45 01:15 03:50 09:47:43 15:47:43  
8 / 40 19 Przemysław Basa 22:20 00:45 15:08 10:01:41 16:01:41  
9 50 Dariusz Gruszczyński 22:54 01:24 03:37 10:09:07 16:09:07  
10 21 Ziemiowit Bernatowicz 22:44 01:13 03:41 10:32:38 16:32:38  
11 112 Marcin Sikorski 00:00 01:03 03:31 10:40:07 16:40:07  
12 33 Robert Derda 22:29 00:47 03:37 10:47:08 16:47:08  
13 109 Jacek Schmidt 22:44 01:13 03:51 10:51:30 16:51:30  
14 / 50+ 81 Krzysztof Lipiński 23:16 02:11 04:40 10:55:48 16:55:48  
15 18 Daniel Barczewski 22:52 01:19 03:43 11:06:14 17:06:14  
16 / K2 8 Katarzyna Lewandowska 22:52 01:19 03:43 11:06:14 17:06:14  
17 16 Mariusz Adamczuk 23:07 01:46 04:25 11:13:14 17:13:14  
18 69 Andrzej Klimczewski 23:07 01:51 04:19 11:17:42 17:17:42  
19 51 Piotr Grzebin 22:39 01:24 04:05 11:55:24 17:55:24  
20 130 Marcin Zieliński 22:54 01:35 04:22 11:55:42 17:55:42  
21 100 Roman Piątek 23:35 02:13 04:45 12:03:21 18:03:21  
22 62 Łukasz Kamiński 23:09 02:00 04:49 12:09:17 18:09:17  
23 114 Robert Sobkowiak 22:39 00:59 03:44 12:12:45 18:12:45  
24 52 Marek Grzesiecki 23:25 02:03 04:53 12:17:15 18:17:15  
25 28 Wojciech Burzyński 23:21 02:08 04:54 12:23:06 18:23:06  
26 30 Wojciech Chyliński 23:15 01:58 04:50 12:26:35 18:26:35  
27 / 20 124 Wojciech Weinar 23:41 02:34 00:00 12:36:04 18:36:04  
28 106 Artur Ręcławowicz 23:09 02:00 04:49 12:41:06 18:41:06  
29 133 Michał Zięciak 23:37 02:24 05:21 12:51:07 18:51:07  
30 123 Grzegorz Tałanda 23:05 01:51 04:50 12:54:52 18:54:52  
31 55 Przemysław Ignaszewski 23:35 02:18 05:07 12:59:34 18:59:34  
32 89 Krzysztof Mańkowski 23:36 02:18 05:07 12:59:34 18:59:34  
33 120 Paweł Szulwach 23:16 02:03 04:57 13:40:26 19:40:26  
34 78 Paweł Lewandowski 23:40 02:45 05:43 13:43:52 19:43:52  
35 77 Ryszard Kwiatkowski 23:03 02:05 04:57 13:46:30 19:46:30  
36 / K3 3 Martyna Chmurska 23:05 01:51 04:50 13:54:23 19:54:23  
37 94 Łukasz Minowicz 23:18 02:25 05:53 14:09:45 20:09:45  
38 91 Maciej Matecki 00:10 03:14 06:05 14:17:54 20:17:54  
39 84 Sławomir Łyczko 23:17 02:31 05:40 14:23:30 20:23:30  
40 80 Ireneusz Lipiński 23:02 01:51 05:01 14:33:24 20:33:24  
41 119 Krzysztof Suchcicki 23:29 02:39 05:35 14:34:29 20:34:29  
42 35 Rafał Duszewski 23:24 03:05 06:00 15:03:47 21:03:47  
43 39 Arkadiusz Gaffka 23:20 02:28 05:42 15:08:47 21:08:47  
44 98 Mateusz Nowakowski 23:19 02:28 05:42 15:08:47 21:08:47  
45 / K4 14 Hanna Sypniewska 23:57 03:14 06:32 15:23:59 21:23:59  
46 44 Leszek Gargul 00:09 03:18 06:28 15:24:40 21:24:40  
47 56 Kazimierz Iszczak 23:47 02:50 06:01 15:36:14 21:36:14  
48 / K5 13 Agata Smolak 23:47 02:50 06:00 15:36:14 21:36:14  
49 37 Wojciech Furmanek 00:27 03:59 07:29 15:44:30 21:44:30  
50 71 Krzysztof Kolatzek 23:45 03:25 06:52 15:44:39 21:44:39  
51 135 Wiktor Sierszuła 00:00 02:52 06:01 15:47:41 21:47:41  
52 / K6 6 Beata Kołodziejczak 00:10 03:34 07:13 15:56:04 21:56:04  
53 117 Wojciech Stańczuk 23:23 02:43 05:40 16:08:13 22:08:13  
54 64 Sascha Kaufmann 00:18 03:29 06:53 16:08:58 22:08:58  
55 115 Bartłomiej Sokołowski 23:56 03:25 06:23 16:18:38 22:18:38  
56 88 Maciek Malenski 00:04 03:25 06:48 16:30:06 22:30:06  
57 108 Krzysztof Roman 00:09 03:18 06:28 16:34:48 22:34:48  
58 104 Jan Pobłocki 00:11 03:25 06:48 16:35:58 22:35:58  
59 79 Michał Likierski 23:44 02:50 05:57 16:42:18 22:42:18  
60 127 Waldemar Wojciechowski 00:11 03:30 06:59 16:57:50 22:57:50  
61 105 Janusz Rama 00:00 03:37 06:52 17:12:56 23:12:56  
62 53 Ignacy Hadała 00:10 03:47 07:07 17:22:30 23:22:30  
63 90 Bartosz Marczewski 00:00 03:05 06:35 17:24:52 23:24:52  
64 47 Łukasz Goliński 23:45 00:00 06:23 17:25:10 23:25:10  
65 49 Rafał Grochowalski 23:45 02:52 06:23 17:25:10 23:25:10  
66 87 Krzysztof Malak 00:10 03:46 07:29 17:26:08 23:26:08  
67 118 Marek Stefanicki 22:45 04:08 07:30 17:26:50 23:26:50  
68 72 Klaudiusz Kozłowski 00:23 03:59 07:41 17:41:08 23:41:08  
69 70 Przemysław Kociuba 23:17 02:08 05:07 17:45:15 23:45:15  
70 54 Romek Heimrot 00:27 03:59 07:41 17:45:16 23:45:16  
71 23 Edward Bochenko 04:03 04:13 07:56 17:47:55 23:47:55  
72 107 Maciej Rogocz 01:03 05:01 08:45 17:55:00 23:55:00  
73 137 Jan Bach 00:31 04:44 08:33 17:57:52 23:57:52  
74 134 Robert Żarkowski 00:37 04:47 08:33 18:10:00 24:10:00 Ukończył, poza limitem czas
75 58 Piotr Januszewski 23:41 02:53 06:52 20:54:42 26:54:42 Ukończył, poza limitem czas
76 63 Dariusz Karalus 00:54 04:44 08:46 21:17:25 27:17:25 Ukończył, poza limitem czas
77 / K7 12 Monika Nyzio 00:57 05:16 09:22 21:40:58 27:40:58 Ukończyła, poza limitem czas
78 36 Klaudiusz Fabryczny 00:52 04:50 09:06 22:41:00 28:41:00 Ukończył, poza limitem czas
79 113 Krzysztof Siwek 00:52 04:50 09:06 22:41:00 28:41:00 Ukończył, poza limitem czas
  17 Patryk Bałazy 01:19 00:00 00:00 00:00:00   rezygnacja- Nowogard
  1 Marta Barcewicz 00:00 00:00 00:00 00:00:00   nie wystartował(a)
  20 Paweł Bąk 00:37 05:05 00:00 00:00:00    
  136 Piotr Ryszka 00:52 04:50 00:00 00:00:00    
  22 Marek Błoch 00:17 03:47 04:45 00:00:00    
  24 Łukasz Bogusławski 00:23 04:02 05:11 00:00:00    
  25 Aleksander Borkowski 22:34 01:00 00:00 00:00:00   rezygnacja- Nowogard
  26 Przemysław Bosak 00:23 04:10 08:16 00:00:00   rezygnacja- Płoty
  27 Łukasz Budnik 22:33 00:00 00:00 00:00:00   rezygnacja- Nowogard
  29 Michał Chojnacki 23:00 01:46 05:31 00:00:00    
  31 Krzysztof Czekała 00:00 00:00 00:00 00:00:00    
  32 Jacek Czekurłan 00:35 04:33 00:00 00:00:00   rezygnacja- Nowogard
  38 Jarosław Furmanek 00:35 04:33 00:00 00:00:00   rezygnacja- Nowogard
  40 Marcin Gajek 23:15 02:33 06:26 00:00:00    
  41 Marcin Gapiński 00:00 00:00 00:00 00:00:00   nie wystartował(a)
  43 Tomasz Garbień 00:34 05:05 00:00 00:00:00    
  45 Mariusz Gess 23:51 03:46 00:00 00:00:00    
  46 Krzysztof Goliński 00:35 04:28 08:38 00:00:00    
  4 Victoria Grachev 00:46 04:25 08:40 00:00:00    
  57 Krzysztof Iwan 01:04 05:23 00:00 00:00:00    
  59 Przemysław Jodel 00:13 03:46 07:11 00:00:00    
  60 Jacek Kabata 00:13 03:50 07:29 00:00:00    
  61 Waldemar Wierzbicki 01:19 00:00 00:00 00:00:00   rezygnacja- Nowogard
  65 Przemysław Kiełkowski 00:00 00:00 00:00 00:00:00   nie wystartował(a)
  66 Andrzej Klewek 00:34 04:44 00:00 00:00:00    
  67 Marcin Klimczak 00:00 00:00 00:00 00:00:00   nie wystartował(a)
  68 Marek Klimczewski 00:00 00:00 00:00 00:00:00    
  5 Patrycja Kolasińska 00:00 00:00 00:00 00:00:00   nie wystartował(a)
  73 Ryszard Kral 00:46 04:25 08:40 00:00:00    
  74 Marcin Krygier 23:48 03:27 00:00 00:00:00   rezygnacja- Nowogard
  75 Mariusz Kurzajczyk 00:19 00:00 00:00 00:00:00    
  7 Anna Kwapińska 00:27 03:55 08:11 00:00:00    
  76 Grzegorz Kwiatkowski 23:47 03:05 06:35 00:00:00    
  82 Jacek Łątkowski 00:27 03:55 08:11 00:00:00    
  9 Gabriela Łutowicz 00:31 04:14 08:37 00:00:00    
  85 Łukasz Machlowski 23:28 02:12 05:17 00:00:00    
  86 Roland Macko 00:54 04:58 10:02 00:00:00    
  10 Joanna Malak 01:42 05:37 10:51 00:00:00    
  92 Mateusz Michalski 00:00 00:00 00:00 00:00:00   nie wystartował(a)
  93 Marcin Milczewski 00:00 00:00 00:00 00:00:00   nie wystartował(a)
  11 Dominika Niemiro 00:13 03:18 07:11 00:00:00    
  95 Paweł Niemiro 00:00 00:00 00:00 00:00:00   nie wystartował(a)
  97 Ryszard Nowaczewski 00:00 00:00 00:00 00:00:00    
  101 Robert Piecyk 00:00 00:00 00:00 00:00:00    
  102 Tomasz Pietrzyk 23:45 02:52 06:23 00:00:00    
  111 Marcin Sieja 00:00 00:00 00:00 00:00:00   nie wystartował(a)
  121 Grzegorz Szydłowski 01:00 04:44 08:32 00:00:00    
  122 Daniel Szyłowicz 00:57 05:16 09:38 00:00:00    
  15 Agnieszka Wesołowska 00:00 00:00 00:00 00:00:00    
  125 Jacek Witkowski 23:48 04:44 08:45 00:00:00    
  128 Marek Wojtas 00:19 00:00 00:00 00:00:00    
  129 Jacek Zieliński 00:57 05:13 09:00 00:00:00    
  131 Damian Ziemba 00:39 04:03 08:50 00:00:00    
  132 Daniel Zietek 00:00 00:00 00:00 00:00:00   nie wystartował(a)
  110 Dariusz Schmidt 00:00 00:00 00:00 00:00:00   nie wystartował(a)
  96 Paweł Nikodon 23:50 03:25 08:31 00:00:00    
  99 Radek Okieńczuk 23:23 03:08 00:00 00:00:00   rezygnacja- Nowogard
  42 Dariusz Gapiński 01:02 05:23 09:41 00:00:00    
  138 Wojciech Gutkowski 00:23 04:10 08:16 00:00:00    

———————————————————————

III ULTRAMARATON – 151 km SZCZECIN – KOŁOBRZEG 06.-08.2014r
Numer startowy Imię nazwisko Miejsce Sowno 32,5 km Maszewo 50,5 km Nowogard 73 km Płoty 95 km Brojce 115km Byszewo 132km Kołobrzeg 151 km
200 Jarosław Janicki 1 2:28 3:57 5:50 7:54 9:52 11:30 13:33
64 Dawid Pigłowski 2 2:41 4:14 6:24 8;37 11:00 12:26 14:15
102 Marcin Sieja 3 2:41 4:20 6:28 8:37 10:45 12;41 14:46
33 Robert Kędziora 4 2:38 4:15 6:29 8:47 11:05 12:55 15:10
105 Zbigniew Malinowski 5 2:59 4:46 7:06 9:41 12:06 14:00 15:53
129 Dominik Pick 5 2:43 4:17 6:50 9:13 11:34 13:39 15:53
25 Marcin Zieliński 7 2:51 4:36 7:00 9:29 11:50 13:55 16:10
42 Paweł Kuśnierz 8 2:51 4:36 6:58 9:35 12:00 14:12 16:25
167 Przemysław Basa 9 2:43 4:33 6:50 9:41 12:16 14:24 16:27
26 Adam Jagiełła 9 2:30 4:13 6:41 9:41 12:16 14:24 16:27
8 Łukasz Sagan 11 2:42 4:37 7:06 9:56   14:49 17:02
210 Dariusz Gruszczyński 12 2;43 4:39 7:09 9:51 12:26 14:33 17:19
30 Jacek Schmidt 13 2;59 5:17 7:50 10:35 13:00 15:18 17:46
19 Waldemar Klajber 14 2:59 4:47 7:12 9:57 12:24 15;10 18:09
108 Rober Grabsztunowicz 15 3:04 4;58 7:45 10:42 13;10 15;34 18:12
50 Marta Barcewicz 16 (K1) 3:07 5:12 8:06 11:08 13:45 15:50 18:37
117 Jarosław Oleniak 17 2:57 4:52 7:25 10:11 13:11 15:23 18:38
143 Piotr Wiercioch 17 3:03 4:56 7:40 10:17 13:06 15:26 18:38
201 Jacek Król 19 3:17 5:26 8:06 10:52 13:42 16:15 18:53
76 Jarosław Bomba 20 2:56 4:51 7:25 10:11 13:38 16:00 19:00
60 Łukasz Leszczyłowski 21 2:59 5:04 8:18 11:29 14:10 16:40 19:10
182 Aleksander Borkowski 22 2:57 4:54 7:31 10:35 13:25 16:10 19:17
63 Łukasz Cieplik 22 3:01 4:58 7:45 10:42 13:18 16:10 19:17
56 Edward Rotarski 22 3:01 4:58 7:45 10:35 13:25 16:10 19:17
28 Marcin Milczewski 25 2:50 4:00 7:44 10:44 13:43 16:22 19:29
67 Maciej Zakrzewski 26 3:21 5:45 8:41 11:45 14:57 17:25 19:40
37 Olaf Skrzypczak 27 2:58 5:13 8:17 11:28 14:28 16:55 19:41
22 Piotr Górecki 28 3;17 5:36 8:30 11:28 14:37 17:00 19:42
177 Przemysław  Ignaszewski 29 3:05 5:13 8:06 11;08 14:09 16:40 19:43
97 Kondrad Wołoszyn 30 2:48 4:53 7:46 10;55 14:12 17:12 19:49
159 Marek Grzesiecki 31 3:21 5:39 8:46 11:57 14:44 17:10 19:58
32 Mariusz Adamczuk 32 2:52 4:44 7:20 10:11 13:37 16:30 20:07
34 Remigiusz Signerski 33 3:21 5:46 8;48 11:45 14:57 17;30 20:29
40 Grzegorz Kanigowski 34 3:17 5;37 8;48 12:05 15:11 17:40 20:30
53 Przemysław Torłop 35 3;25 5;52 8;59 12:11 15;28 17;54 20:40
66 Wojciech Wilkowski 36 3:22 5;59 9;07 12:18 15:02 17:30 20:47
206 Andrzej Dolewski 37 2:44 4:29 8;06 11;08 14:19 17;30 20:49
48 Bogusław Gottman 37 3:37 5;58 9:07 12:13 15;00 17;34 20:49
98 Aleksander Niemir 39 3:10 5;25 8;28 11:48 14;42 18;00 20:51
96 Krzysztof Lipiński 40 3;02 4;59 8:06 11;29 14:24 17;12 21:24
81 Mirosłw Wira 41 3:18 5;47 9:21 12;31 15:45 18;25 21:33
52 Sławomir Łyczko 42 3;07 5;43 8;42 12:09 15;40 18;26 21:45
140 Jacek Kabata 43 3;36 5:55 8:59 12:05 15:26 18;27 21:49
68 Izabela Dziedzic 43 (K2) 3;36 5;55 8;59 12:05 15;26 18:27 21:49
113 Paweł Lewandowski 45 3;18 5:39 8:52 12:06 15:30 18:32 21:52
80 Grzegorz Kwiatkowski 45 3:13 5;39 8;52 12:06 15:30 18:32 21:52
166 Marcin Gajek 47 2:56 5:21 8:34 12:07 15;23 18:48 22:00
24 Krzysztof Mańkowski 48 3:07 5:12 8:06 11:10 15:00 18;10 22:13
88 Michał Dziubiński 48 3:47 6;06 9:16 12;22 15:44 18:34 22:13
207 Ireneusz Lipiński 50 2;54 5:36 8:42 12;06 15;35 18:39 22:18
85 Jacek Duszyński 51 2:59 5;03 8;06 11:08 15:00 18:37 22:22
51 Kazimierz Iszczak 51 3:22 5:59 9:07 12:18 15:45 18:31 22:22
161 Jan Pobłocki 53 3:50 6:35 10:06 13:45 17:05 19:37 22:44
162 Boris Iljin 54 3:54 6:35 10:06 13:43 18:15 19:54 22:48
14 Maciej Maleński 55 3:48 6:26 9:41 13:09 16:36 19:35 22:52
6 Krzysztof Żak 56 3:20 5:48 9:00 12:28 16:15 19:32 22:57
89 Łukasz Goliński 57 3:15 5:46 8:59 12:29 16:20 19:06 22:58
23 Paweł Śliwiński 58 (Young 1) 3;07 5:12 8:06 11:10 15:00 18:37 22:59
116 Krzysztof Malak 59 3:22 7:05 9:31 15:36 17:05 20:00 23:00
151 Wojciech Krajewski 60 3:27 5:53 9:19 12:46 16:36 19:37 23:10
31 Łukasz Minowicz 61 3:19 5:46 8:52 12:14 18:35 20:14 23:15
130 Roman Piątek 62 3:26 5:44 9:21 13:22 18:20 20:55 23:16
55 Paweł Paleczny 63 3:02 5:37 8:51 12:56 18:20 20:53 23:25
126 Marek Mazur 64 3:35 6:31 10:18 14:00 17:55 20:25 23:30
171 Łukasz Kaszuba 65 3:29 5:55 9:02 12:28 16:15 20:14 23:36
82 Rafał Grochowalski 66 3:15 5:46 8:59 12:31 16:20 19:50 23:38
119 Ryszard Walendziak 66 3:45 6:23 10:42 14:43 16:36 19:50 23:38
43 Michał Sawa 68 (Young 2) 3:21 5:44 8:43 12:09 16:36 19:32 23:39
36 Krzysztof Piech 69 4:28 7:13 10:38 13:53 17:50 20:35 23:46
4 Klaudiusz Kozłowski 70 3:43 6:37 10:12 13:44 17:50 21:09 24:34
186 Martyna Chmurska 71 (K3) 3;35 6;23 9:56 13:44 18:20 20:55 25:04
12 Marek Stefanicki 72 4:27 7:13 10:57 14:38 18:30 21:56 25:41
95 Grzegorz Szydłowski 72 4:26 7:13 10:57 14:38 18:30 21:56 25:41
100 Brigitte Mollnar 74 (K4) 4:31 7:27 11:10 15:08 18:54 22:10 25:52
120 Piotr Sobolewski 74 3:47 6;09 10:23 15:36 19;25 21:55 25:52
147 Sascha Kaufmann 74 4:31 7:27 11:00 15:08 18:54 22:10 25:52
185 Victoria Grachev 77 (K5) 3:35 6:23 9:56 13:44 17:40 21:46 26:25
15 Krzysztof Soszyński 78 3:39 6;20 10:24 14:01 17:50 22:10 27:41
124 Aneta Gapińska 79 (K6) 4:06 7:06 11:02 14:43 19:00 23:35 28:04
125 Piotr Kuchta 80 3:12 6:05 9:40 13:09 17:50 23:11 28:16
223 Marek Trzebowski 81 3:43 6:33 10:16 14:31 19:43 24:02 29:41
181 Zofia Kręcicka 82 (K7) 5:20 8:39 12:51 17:16 21:37 25:49 30:00
2 Mariusz Kowalewski 83 3:43 6;37 10:57 15:36 21:37 26:15 30:19
203 Monika Nyzio 84 (K8) 5:20 8:39 12:51 17:16 21:37 24:49 31:12
35 Jarosław Majek 85 4:08 7:43 12:05 17;42 21:56 26:27 31:48
179 Patryk Bałazy 86 4:18 7:50 12:22 16:27 22:16 26:17 31:49
158 Ewa Katarzyna Kasierska 87(K9) 4:47 8:15 12:28 17:16 22:23 26:45 32:00
86 Artur Dołotto 88 5:10 8:15 12:28 17:16 22:16 26:40 32:26
87 Marcin Kłopotek 89 3:52 7:09 11:58 17:29 24:16 28:13 32:41
39 Ryszard Nowaczewski 90 4:28 7:50 12:05 16:42 22:25 27:10 32:42
83 Łukasz Staniszak 90 (Young 3) 4:52 8:02 12:23 17:06 22:50 27:10 32:42
84 Paweł Staniszak 90 (Young 3) 4:52 8:02 12:23 17:06 22:50 27:10 32:42
107 Marcin Lipiński 93 3:55 7:09 11:26 17:24 24:14 28:40 33:30
99 Wojciech Kuśmirek 94 3:39 6:37 11:58 17:42 24:16 28:40 33:32
114 Marcin Borkowski 95 4:56 8:10 12:31 17:30 23:10 28:55 33:33
146 Wiaczesław Andrejczuk 96 5:24 9:03 14:24 20:48 26:30 30:49 36:28
94 Tadeusz Szczęsny 96 5:24 9:05 14:24 20:53 26:40 30:49 36:28
27 Jerzy Krupowies 98 5:18 9:09 15:01 21:24 27:10 31:37 39:17
150 Edward Bochenko 99 5:10 8:35 13:51 21:24 27:35 31:24 39:21
73 Alina Bubel 100 (K10) 4:33 7:57 13:27 18:23 27:14 32:35 39:30
192 Thomas Olesch-Rawers 101 5:21 8:58 15:53 22:40 28:00 33:59 41:00
5 Daniel Kucharski 102 5:18 9:05 14:32 22:16 28:40 35:38 43:06
160 Agnieszka Kucharska 103 (K11) 5;18 9:05 14:32 22:16 28:40 35:38 43:06
189 Bogusława Rosa 104 5:24 10:18 17:38 25:01 31:45 38:17 43:25
190 Halina Holewa 104 5:24 10:18 17:38 25:01 31:45 38:12 43:25
208 Ryszard Plato 106 5:23 11:29 16:57 23:17 30:33 38:08 45:20
92 Rafał Figiel 107 4:06 7:06 12:51 21:48 29:50 38:45 47:00
195 Edyta Wójtowicz 107 (K12) 5:20 8:40 13:51 21:48 29:50 38:35 47:00
112 Roman Heimrot 109 3:36 5:19 9:20 16:15 27:00 39:50 47:30
170 Florian Kropidłowski DYSKWALIFIKACJA                
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
                   
Numer startowy Imię nazwisko Sowno 32,5 km Maszewo 50,5 km Nowogard 73 km Płoty 95 km Brojce 115km Byszewo 132km Kołobrzeg 151 km  
1 Marcin Sikorski 3:05 5:18           Nie ukończył
3 Dagmara Kimaszewska 3:50 4:16 8:49         Nie ukończyła
7 Mirosław Sprenger 2:48 4:27 6:40 9:09 12:35     Nie ukończył
9 Mateusz Nowakowski 3:23 5:48 9:33 13:17 16:36     Nie ukończył
10 Henryk Maciejewski 4:36 8:34 13:29         Nie ukończył
11 Tomasz Solecki 3:18 5:59 8:00 11:32 17:00     Nie ukończył
18 Paweł Bąk 3:15 5:57           Nie ukończył
29 Krzysztof Kamiński 3:08 5:48 9:33 13:29       Nie ukończył
38 Katarzyna Sieja 5:38 9:38 18:22         Nie ukończyła
44 Łukasz Woroniec 5:38 10:40 19:22         Nie ukończył
45 Michał Pawlak 3:18 6:05 9:54         Nie ukończył
46 Roman Czech 4:23 8:10           Nie ukończył
49 Krzysztof Różalski 3:31 6:07           Nie ukończył
54 Paweł Nikodon 3:44 6:20 11:10         Nie ukończył
57 Sławomir Kimaszewski 3:50 7:16 11:49         Nie ukończył
58 Jacek Zieliński 4:01 7:01 10:21 15:01       Nie ukończył
59 Krzysztof Kolatzek 3:50 6:35 10:06 13:45 18:39 20:25   Nie ukończył
77 Bartosz Gawroński 5:10 8:55           Nie ukończyl
78 Marek Sacewicz 2:28 4:07 6:28 9:08 12:02     Nie ukończył
79 Krzysztof Iwan 4:11 7:51           Nie ukończył
90 Adam Osak 5:07 8:40 13:44         Nie ukończył
91 Katarzyna Lewandowska 3:10 5:35           Nie ukończyła
101 Kamil Tarnowski 2:30 4:19 6:41 9:49       Nie ukończył
103 Robert Derda 3:00 4:52 7:45         Nie ukończył
106 Krzysztof Suchcicki 3:28 5:53 9:19 12:46 16:36     Nie ukończył
115 Joanna Malak 4:10 6:01 9:31 15:36 21:37     Nie ukończyła
118 Joanna Litwin 3:50 8:00           Nie ukończyła
122 Adam Komornicki 6:11 10:50           Nie ukończył
123 Olga Komornicka 6:11 10:50           Nie ukończyła
128 Piotr Mazurowski 4:05 7:08 11:52         Nie ukończył
132 Michał Kibler 5:14 9:12           Nie ukończył
133 Arkadiusz Wieczorek 5:14 9:12           Nie ukończył
135 Daniel Ziętek 3:22 6:01 9:31 13:20       Nie ukończył
138 Sławomir Lewiński 3:18 5:58           Nie ukończył
141 Paweł Wrotecki 4:05 8:10 11:37         Nie ukończyl
144 Dariusz Gapiński 4:06 7:06 11:59         Nie ukończył
145 Arkadiusz Herber 3:46 6:21 10:12         Nie ukończył
148 Zbigniew Skierczyński 3:33 6:14 10:06 14:01       Nie ukończył
149 Leszek Tur 5:07 8:40 12:51         Nie ukończył
153 Paweł Kuchler 5:14 9:27 15:08 25:12       Nie ukończyl
154 Paweł Osowski 5:14 9:27 15:08 25:12       Nie ukończyl
155 Konrad Walczak 5:14 9:27 15:08 25:12       Nie ukończyl
156 Patryk Gramont 3:37 7:20           Nie ukończył
157 Artur Bieryłło 3:44 6:55           Nie ukończył
163 Bartosz Marczewski 3:44 6:55           Nie ukończył
165 Przemysław Kociuba 3:45 6:50 10:42 15:01       Nie ukończył
168 Paweł Maćkowiak 3:51 7:55           Nie ukończył
169 Marcin Klimczak 3:29 6:10 10:23 17:25       Nie ukończył
172 Ryszard Kral 3:29 5:55 9:02 12:28 16:15 20:14   Nie ukończył
174 Paweł Obert 3:22 5:59           Nie ukończył
175 Michał Sawicz 3:50 6;35 10:06 13:45       Nie ukończył
178 Edward Dudek 3:42 7:13           Nie ukończył
180 Aleksandra Glaza 5:20 8:48 12:18         Nie ukończyła
191 Przemysław Troszczyński 3:46 7”39           Nie ukończył
193 Jarosław Kalinowski 5:21 8:55 15:53         Nie ukończył
199 Henryk Chudy 5:47 Brak czasu           Nie ukończył
205 Krzysztof Cora 3:17 5:36 8:30 11:51       Nie ukończył
212 Daniel Barczewski 3:10 5:36           Nie ukończył
213 Angelika Elzner 5:07 8:55           Nie ukończyła
217 Krzysztof Prorok 4:05 7:55           Nie ukończył
218 Grzegorz Szalewicz 3:22 5:48 9:23 14:11 18:00 20:48   Nie ukończył
220 Artur Brychy 3:43 6:05 9:50 13:57       Nie ukończył
222 Łukasz Czmielewski 5:22             Nie ukończył
224 Piotr Borowski 5:20   12:18         Nie ukończył

—————————————————————- —————————————————————— ———————————————————————————————————–

 

II  ULTRAMARATON  –  147 km SZCZECIN – KOŁOBRZEG, 07 – 08.06.2013 r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MIEJS.

NR STAR.

NAZWISKO i IMIĘ

 Sowno 30km

Maszewo 47km

Nowogard 69,3km

Płoty 90,5km

Brojce 110km

Byszewo 128,2km

Kołobrzeg 147km

1

  47 Tarnowski Kamil

2:18

 

5:58

 

10:00

11:40

13:40:48

2

32

Sieja Marcin

2:23

 

6:13

 

10:54

 

14:55:41

3

13

Derda Robert

2:37

 

6:33

 

11;08

 

15:18:09

4

35

Czarnecki Jarek

2:43

 

6:50

 

11:50

14:15

16:33:45

5

23

Malinowski Zbigniew

2:22

 

6:32

 

12:23

14:46

16:46:26

6

16

Wiercioch Piotr

2:45

 

6:51

 

12:10

14:46

16:54:11

7

14

Sikorski Marcin

3:00

 

7:58

 

13:50

16:16

18:45:20

8

36

Grabsztunowicz Robert

3:00

 

6:13

 

13:50

16:16

18:45:20

9

59

Strychalski Dariusz

2:45

 

7:58

 

13:25

16:05

18:45:20

10

49

Janicki Krzysztof

2:58

 

8:20

 

14:04

16:24

18:53:19

11

55

Czuba Karol

2:54

 

7:58

 

13:50

16:22

19:11:23

12

50

Osiurak Łukasz

3:01

 

8:23

 

14:08

16:23

19:15:48

13

41

Strykowski Jarosław

2:29

 

7:32

 

13:51

16:40

19:29:07

14

24

Niemir Aleksander

2:54

 

7:51

 

14:13

17:02

19:44;08

15

8

Żak Krzysztof

3:05

 

8:23

 

14:53

17:42

20:23:13

16

10

Skrzypczak Olaf

2:46

 

8:02

 

14:40

17;12

20:26:17

17

12

Łyczko Sławomir

2:45

 

8;02

 

14:40

17:43

20:42:16

18

28

Ruta Tadeusz

2:53

 

8:26

 

14:40

18:00

20:42:16

19

33

Wiese Grzegorz

3:01

 

8:36

 

17:04

19:05

20:58:13

20

3

Schmidt Jacek

3:02

 

8:23

 

15:00

18:18

21:28:11

21

48

Różalski Krzysztof

2:58

 

7:58

 

14:30

18;18

21:28:11

22

2

Kabata Jacek

3:11

 

8;27

 

14:43

18:10

21:46:41

23

1

Dziedzic Izabela

3:11

 

8:27

 

14:43

18:10

21:46:41

24

43

Kanigowski Grzegorz

2:56

 

8:58

 

15:54

19:43

22:34:08

25

4

Malak Krzysztof

2:57

 

9:00

 

17:04

20:07

22:34:08

26

30

Zielonka Mariusz

3:06

 

8:30

 

16:03

19:25

22:39:32

27

25

Zieliński Jacek

3:12

 

9:50

 

16:42

19:00

22:47:21

28

61

Iljin Borys

3:47

 

8:58

 

14:54

19:47

22:52:48

29

54

Herber Arkadiusz

3:21

 

8:57

 

16:04

19:17

22:54:42

30

56

Szweda Marek

3:15

 

9:29

 

17:02

20:10

23:13:28

31

42

Garbień Tomasz

3:41

 

10:28

 

18:10

21:10

23:46:20

32

20

Mollnar Brigitte

3:50

 

10:18

 

17:24

20:40

23:46:20

33

19

Kaufmann Sascha

3:50

 

10:18

 

17:25

20:40

23:47:27

 

7

Gabriela Łutowicz      3:21  

10:20

 

18:39

22:20

ukończyła poza limitem czasowym

26:45:00

 

60

Trzebowski Marek

3:07

 

10:10

 

18:59

24:10

ukończył poza limitem czasowym

28:28;00

 

5

Borkowski Aleksander

2:29  R

          nie ukończył
 

6

Malak Joanna

3:40

 

10:45

 

18:59

25:00  R

nie ukończyła
 

9

Kowalewski Mariusz

3:11

 

10:45

 

18:40

25:30  R

nie ukończył
 

15

Czech Roman

3:12

 

10:45

R

    nie ukończył
 

18

Maciejewski Henryk

4:22  R

          nie ukończył
 

21

Szablicki Aleksy

3:47

 

10:20

 

18:28  R

  nie ukończył
 

22

Pietras Dariusz

2:49

R

        nie ukończył
 

27

Wieła Mariusz

4:20

 

12:06

R

    nie ukończył
 

34

Tratwal Adrian

2:53

 

8:36

 

17:04  R

  nie ukończył
 

38

Calicki Łukasz

3:06

 

8:04

R

    nie ukończył
 

39

Biegasiewicz Monika

3:06

 

7:55

 

13:40  R

  nie ukończyła
 

40

Wojewoda Paweł

2:37

 

7:32

 

14:26  R

  nie ukończył
 

44

Kozłowski Klaudiusz

3:18

 

10:54

R

    nie ukończył
 

45

Kasierska Ewa

4:20

 

12:06

R

    nie ukończyła
 

46

Krzyżański Stanisław

3:46  R

          nie ukończył
 

51

Zawadzki Marek

3:01

 

10:55

16:55  R

    nie ukończył
 

52

Ziętek Daniel

3:11

 

9:00

 

17:04

R

nie ukończył
 

53

Chudy Henryk

2:22

 

7:08

R

    nie ukończył
 

57

Kiełkowski Przemysław

3:21

 

8:58

 

17:46

R

nie ukończył
 

58

Wijatyk Krzysztof

3:21

 

9:00

 

17:50

R

nie ukończył

II  RAJD  PIESZY  –  147 km SZCZECIN – KOŁOBRZEG,  07 – 09.06.2013 r.

                     

MIEJSCE

NR STARTOWY

NAZWISKO i IMIĘ

Sowno 30km

Maszewo 47km

Nowogard 69,3km

Płoty 90,5km

 

Brojce 110km

Byszewo 128,2km

Kołobrzeg 147km

 

 

                 

1

84

 Kamil  Dylewski

3:33

 

10:32

   

19:00

22:45

25:46:20

2

95

 Mieczysław  Andrzejewski

4:02

 

11:55

   

20;21

23;30

26:14:05

3

94

 Jacek  Wąsik

3;38

 

9:59

   

18:47

22:20

26:35:50

4

93

 Paweł  Lewandowski

4;06

 

10:55

   

19:22

23:30

28:14:00

5

79

 Piotr  Dambek

5:15

 

13:18

   

23:04

27;09

31:51:33

6

82

 Jarosław  Majek

4:07

 

11:22

15:33

 

20;51

26:37

32:30:34

7

70

 Agata  Suchocka

4:47

 

13:32

   

26:28

31:15

36:09:52

8

72

 Jerzy  Krupowies

4:52

 

14;39

   

26:28

31:15

36:10:02

9

77

 Krzysztof  Popławski

4:48

 

14:54

   

25;20

32:15

40:18:00

10

99

 Marcin  Borkowski

4:44

 

13:32

20:05

 

27:15

32:15

40:18:00

11

62

Thomas  Olesch-Rawers

4:54

 

16;27

   

28:15

38:55

41:45:00

12

78

 Tadeusz  Szczęsny

5:15

 

16:38

   

29:25

39:00

43:10:11

13

98

 Daniel  Kucharski

5:15

 

18:40

   

34:36

40:31

46:32:00

14

92

 Dagmara  Kimaszewska

5:35

 

17:40

   

34:36

40:31

46:32:00

 

71

 Wojciech  Leśniak

4:26

 

13:32

R

      nie ukończył
 

73

 Krzysztof  Krysztofiak

4:47

R

          nie ukończył
 

76

 Marcel  Szwec

4:26

 

17:24  R

        nie ukończył
 

83

 Jarosław  Wojciechowski

3:21

 

10:10

20:55  R

      nie ukończył
 

85

 Arkadiusz  Wieczorek

4:36

R

          nie ukończył
 

86

 Marcin  Stankiewicz

5:51

 

19:54  R

        nie ukończył
 

87

 Tomasz  Opala

5:51

 

19:54  R

        nie ukończył
 

88

 Paweł  Marczak

5:51

 

19:54  R

        nie ukończył
 

89

 Konrad  Walczak

5:51

 

19:46  R

        nie ukończył
 

90

 Adam  Markowski

5:51

 

R

        nie ukończył
 

91

 Michał  Kibler

4:36

R

          nie ukończył
 

96

 Michał  Andrzejewski

4:02

 

11:55

   

20:22

R

nie ukończył
 

97

 Olgierd  Zalewski

28:38  R

            nie ukończył

I Rajd pieszy

I RAJD PIESZY – 147km Szczecin – Kołobrzeg, 22 – 24.06.2012 r. PUNKTY KONTROLNE (uzyskany czas – godz:min:sek)
Miejsce Nr startowy Imię i Nazwisko Rok urodzenia Miejscowość Sowno 29,8 km Maszewo 46,8 km Nowogard 69,3 km Płoty 91 km Brojce 111,4 km Byszewo 128,6km Kołobrzeg META 147 km
1 66 Stefanicki Marek 1958 Świnoujście 4:05:00 7:14:00 11:03:00 14:32:00 18:20:00 21:50:00 25:16:05
2 52 Gwadera Kamil 1983 Warszawa 3:32:00 6:02:00 9:47:00 14:54:00 21:00:00 25:20:00 29:16:26
3 62 Mikołajczyk Mariusz 1976 Dobra 5:12:00 9:08:00 14:42:00 20:25:00 25:43:00 29:44:00 34:16:41
4 57 Wijatyk Waldemar 1973 Kołobrzeg 3:34:00 8:47:00 13:53:00 20:40:00 25:43:00 29:15:00 34:16:43
5 69 Andrzejczak Maciej 1963 Szczecin 5:34:00 10:48:00 16:40:00 24:34:00 32:38:00 34:09:00 46:26:54
6 53 Szymura Paweł 1986 Piece 5:39:00 11:14:00 23:00:00 28:36:00 34:30:00 36:00:00 47:09:14
6 54 Pydynowski Piotr 1984 Kołobrzeg 5:39:00 11:14:00 23:00:00 28:36:00 34:30:00 36:00:00 47:09:14
6 55 Dembski Paweł 1984 Kołobrzeg 5:39:00 11:14:00 23:00:00 28:36:00 34:30:00 36:00:00 47:09:14
6 68 Kucharski Daniel 1976 Kołobrzeg 5:39:00 11:14:00 23:00:00 28:36:00 34:30:00 36:00:00 47:09:14
65 Tymek Michał 1985 Kołobrzeg 3:34:00 7:04:00 12:39:00 20:40:00 nie ukończył
56 Walczak Konrad 1962 Gdynia 5:12:00 9:08:00 14:42:00 nie ukończył
59 Bloch Dariusz 1967 Szczecin 4:36:00 11:20:00 17:15:00 nie ukończył
67 Jankowski Dariusz 1967 Mierzyn 4:36:00 11:20:00 17:15:00 nie ukończył
63 Nowińska Agnieszka 1988 Gdańsk 4:53:00 9:08:00 nie ukończyła
64 Matuszewska Anita 1986 Nowa Sól 4:53:00 9:08:00 nie ukończyła
61 Zaleski Olgierd 1989 Kamień Pomorski 5:03:00 9:08:00 nie ukończył
60 Komornicki Adam 1984 Stargard Szcz. 5:12:00 9:09:00 nie ukończył
72 Zdanowicz Anna     5:09:00 nie ukończyła
73 Mońka Bożena     5:10:00 nie ukończyła
74 Krawczuk Beata     5:10:00 nie ukończyła
51 Hodowaniec Łukasz 1982 Świdwin nie ukończył
58 Wawrzyniak Andrzej 1974 Stargard Szcz. nie ukończył
70 Żółtko Justyna     nie ukończyła
71 Klimaszewski Andrzej     nie ukończył
75 Łosowski Waldemar     nie ukończył
76 Barszczewska Kamila     nie ukończyła
77 Mielnikiewicz Paweł     nie ukończył

I Ultramaraton

I ULTRAMARATON – 147km, Szczecin – Kołobrzeg, 22 – 23.06.2012 r. PUNKTY KONTROLNE (uzyskany czas – godz:min:sek)
Miejsce Nr startowy Imię i Nazwisko Rok urodzenia Miejscowość Sowno 29,8 km Maszewo 46,8 km Nowogard 69,3 km Płoty 91 km Brojce 111,4 km Byszewo 128,6km Kołobrzeg META 147 km
1 21 Malinowski Zbigniew 1954 Kołobrzeg 2:30:00 4:00:00 6:21:00 8:42:00 11:35:00 13:10:00 15:05:15
2 9 Sacewicz Marek 1974 Żory 2:30:00 4:00:00 6:39:00 9:21:00 11:45:00 13:22:00 15:23:22
3 35 Schmidt Jacek 1968 Szczecin 2:32:00 4:58:00 7:52:00 8:42:00 13:40:00 15:40:00 17:51:09
4 22 Borkowski Aleksander 1956 Świnoujście 2:30:00 4:00:00 8:39:00 9:21:00 11:50:00 14:44:00 18:10:42
5 20 Skrzypczak Olaf 1976 Szczecin 2:33:00 4:25:00 7:52:00 10:42:00 13:45:00 16:40:00 19:13:50
6 30 Ruta Tadeusz 1950 Dobra 3:02:00 5:13:00 8:03:00 10:57:00 14:10:00 17:00:00 20:09:26
7 15 Strychalski Dariusz 1975 Łapy 3:34:00 6:56:00 9:51:00 12:37:00 15:57:00 18:17:00 20:45:56
8 12 Wiatrzyk Bartosz 1990 Zgorzelec 3:00:00 5:14:00 8:03:00 10:57:00 14:10:00 17:00:00 20:51:05
9 27 Olbryś Stanisław Adam 1967 Nasielsk 3:02:00 5:13:00 8:27:00 12:08:00 15:20:00 18:15:00 21:17:55
10 19 Kabata Jacek 1972 Mrzeżyno 3:11:00 5:38:00 8:20:00 11:33:00 15:15:00 18:25:00 21:26:09
11 8 Kierznowski Andrzej 1958 Kołobrzeg 3:34:00 6:56:00 9:56:00 13:16:00 16:25:00 19:10:00 21:36:21
11 31 Grabsztunowicz Robert 1975 Szczecin 3:02:00 5:21:00 8:29:00 12:33:00 15:58:00 18:40:00 21:36:21
13 13 Derda Robert 1972 Szczecin 3:00:00 5:21:00 8:28:00 12:33:00 15:58:00 18:37:00 21:38:26
14 23 Czarnecki Jarosław 1973 Dobra 3:00:00 5:21:00 8:29:00 12:33:00 15:58:00 18:40:01 22:14:39
15 2 Szablicki Aleksy 1960 Katowice 3:18:00 6:02:00 9:47:00 13:01:00 16:23:00 19:15:00 22:15:20
16 32 Skowroński Łukasz 1972 Kobylnica 3:03:00 5:23:00 8:28:00 12:07:00 15:35:00 18:40:00 22:27:39
16 33 Grabowicz Michał 1973 Ustka 3:03:00 5:23:00 8:28:00 12:07:00 15:30:00 18.45:00 22:27:39
18 5 Żak Krzysztof 1949 Wrocław 3:11:00 5:51:00 9:38:00 13:04:00 16:24:00 19:12:00 22:28:28
19 26 Małecki Janusz 1965 Ojrzeń 3:11:00 5:13:00 8:27:00 12:08:00 16:01:00 19:15:00 23:41:02
  6 Mazurczyk Rafał 1993 Recz 3:34:00 8:47:00 14:15:00 24:34:00 32:38:00 40:04:00 ukończył poza limitem czasowym, 46:26:53
  29 Czech Roman 1949 Słupsk 3:02:00 5:21:00 10:02:00 14:16:00 18:20:00 nie ukończył
  16 Zawadzki Marek 1963 Dygowo 3:34:00 7:04:00 10:59:00 14:29:00 18:41:00 nie ukończył
  3 Wojciechowska-Hrycyk Agata 1968 Kołobrzeg 3:11:00 6:43:00 10:27:00 16:40:00 nie ukończyła
  10 Ignaszewska Sylwia 1985 Szczecin 3:22:00 6:13:00 10:21:00 nie ukończyła
  34 Buzak Konrad 1972 Gdynia 4:05:00 7:14:00 11:12:00 nie ukończył
  24 Łutowicz Gabriela 1972 Szczecin 3:58:00 8:02:00 13:53:00 nie ukończyła
  7 Horoszkiewicz Jakub 1993 Recz 3:34:00 8:47:00 14:05:00 nie ukończył
  17 Chudy Henryk 1955 Sławno 2:30:00 4:10:00 nie ukończył
  11 Łudczak Sawid 1990 Dobroszyce 3:00:00 5:14:00 nie ukończył
  39 Kozakowska Jolanta     4:57:00 nie ukończyła
  40 Leszko Monika     4:57:00 nie ukończyła
  1 Urbańska Aleksandra     nie ukończyła
  4 Leśniak Marcin     nie ukończył
  14 Kałaczyński Ryszard     nie ukończył
  18 Szczygielska Edyta     nie ukończyła
  28 Kielkowski Przemysław     nie ukończył
  36 Skorupa Andrzej     nie ukończył
  37 Radzikowski Andrzej     nie ukończył