5 sposobów na zwiększenie mięśni i spalanie tłuszczu

Chociaż może się wydawać nieco wtórne, śpi dobrze jest istotne wspieranie odzyskiwania i regeneracji mięśni mikrowłókien, które są podzielone w okresie szkolenia. Dopiero kilka lat temu celem odchudzania koncentruje się na przyjęcie plany żywności i ćwiczeń, aby spalić tłuszcz. Diet niskokalorycznych i ćwiczenia aerobowe były przez długi czas głównym klucze do walki z nadwagą. Podczas gdy nadal w mocy jako opcja dla utraty wagi, wielu teraz wolą, plany, które pozwalają na uzyskanie masy mięśniowej. I jest, że te umożliwiają nie tylko wyszczuplenia sylwetki, ale również potwierdzają mięśni i zwiększenie odporności na obrażenia fizyczne. Zachęcamy aby wiedzieć jak dbać o układ ruchu i być jak najbardziej zdrowym.

Jednak to długi i trudny proces, w którym jest konieczne pomnożyć wysiłki, są zgodne z nimi. Chociaż niektóre uzyskać wyniki, w zależności od genetyki, w ogóle to konieczna jest zmiana stylu życia, aby osiągnąć cel. Z tego powodu korzystając z przestrzeni poniżej, chcemy podzielić 5 klucze podstawowe nie niepowodzenie próba. Umieścić je w praktyce!

Kombinacja ćwiczeń tlenowych i beztlenowych

ćwiczenia na zwiększenie masy mięśniowejKombinacja ćwiczeń tlenowych i beztlenowych znacząco przyczynia się do zwiększenie beztłuszczowej masy ciała przy jednoczesnym zmniejszeniu ilości tłuszczu. Ćwiczenia aerobowe są prowadzone w niskiej intensywności lub Pończochy, przez długi czas, tak, że są one skuteczne w spalanie tłuszczu. Ponadto beztlenowych czynności są wykonywane w wyższej intensywności i mało czasu, bardziej koncentrując się na pracy mięśni. Ten ostatni, między innymi, i nadal działające po treningu, przyczyniając się do wydłużenia, spalanie tłuszczu do 24 godzin. W wyniku tej „mieszaniny” jest bez wątpienia postacią bardziej smukłe i stonowanych.

Zalecenia

 1. A cardio sesji nie może przekraczać 20 minut, aby nie cierpieć skutki fizyczne przetrenowania.
 2. Ćwiczenia beztlenowe powinno odbywać się według możliwości fizyczne. Wzrost mięśni masa osiąga się poprzez etapy i dlatego nie stosowania się spieszyć.
 3. Podnośnik wagi bez dostatecznej wytrzymałości może powodować urazy i prowadzić do awarii.

Zwiększyć spożycie białka

Dieta na wzrost mięśni masa wymaga wielu niezbędnych składników odżywczych. Jednak wśród nich, to podkreślić białka ze względu na jego rolę w procesie tworzenia i wzmacniania mięśni. Przez te są aminokwasy, które przyczyniają się do stymulowania procesów tworzenia mięśni. Zużycie po treningach pomaga zregenerować uszkodzony mięsień mikrowłókien. Jest ważnym źródłem energii, w przypadku poza mało, pomaga utrzymać dobre wyniki sportowe.

Zalecenia

Białko jest dostępny w wielu suplementów, ideałem jest, aby dostać dużo za pośrednictwem produktów spożywczych takich jak:

 • Ryby i owoce morza
 • Wołowina
 • Wieprzowina
 • Nasiona i orzechy
 • Warzywa
 • Warzywa
 • Jaja

Spożywać węglowodany

zalecane węglowodanyW przypadku utraty tłuszczu, wiele osób wątpienia spożycia węglowodanów. Przez lata złą reputację stał się ich, i rzeczywiście, zostały one wyłączone najbardziej diety. Prawdą jest, że, wbrew temu, co wielu nadal myśli, są niezbędne zarówno dla zwiększenia utraty masy i masy mięśni. Jak ważne jest wybranie tych, którzy, w dodatku dawanie energii dla organizmu, wspierają metabolizm i przenikanie białek w komórkach mięśniowych.

Zalecenia

Uniknąć pełne węglowodanów z rafinowanych produktów spożywczych i zamiast spożywać:

 • Owies
 • Ryż
 • Chleb i makaron razowy
 • Ziemniaki
 • Ziarna
 • Quinoa

Dobrze spać

Zła jakość snu może wpływać negatywnie w procesie odzyskiwania i regeneracji mięśni mikrowłókien, które są łamane podczas szkolenia. Z tego powodu aby nie przedłużyć ten okres i posiadaniu dobry mięśni i zdrowia metabolicznego, jest niezbędne do przestrzegania harmonogramu snu.

Zalecenia

 • Sleep od 7 do 8 godzin dziennie bez przerwy, niezależnie od harmonogramu szkoleń.
 • Jeść lekką kolację, niskokaloryczne, przed pójściem spać.

Jedzenie pięciu posiłków dziennie

Spalić tłuszcz i zwiększyć beztłuszczową masę zaleca się 5 posiłków dziennie, w umiarkowanej porcji, zamiast 3 duże posiłki główne. Pozwala na zwiększenie aktywności przemiany materii, utrzymania wydatków ciągły energii, który zmniejsza skłonność do gromadzenia się tłuszczu.

Zalecenia

 • Projekt 5 posiłki na mniejsze porcje, w oparciu o zdrowe i kontrolowanych kalorii żywności.
 • Jeść więcej owoców, warzyw i owoców suszonych jako przekąski w chwilach niepokoju.

Czy masz między Twoje plany na wzrost mięśni masa? Należy pamiętać, że aby wyświetlić wyniki, należy zaprojektować planu, że również możesz można pozbyć się tłuszczu zgromadzonego w organizmie. Przestrzegać wszystkich zaleceń i, jeśli to możliwe, doradzić z trenerem wiedzieć, jaki jest najlepszy plan według potrzeb i umiejętności.